Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i udzielimy wszystkich niezbędnych informacji.
System przyzywowy (przywoławczy) to narzędzie wspierające komunikację. Za jego pomocą jest możliwość komunikowania się na małe i duże odległości, w zależności od typu i zastosowanej technologii.
Najczęściej stosowane w szpitalach, domach opieki czy hospicjach. Są to przyciski, znajdujące się przy łóżkach pacjentów i panele w pokojach lekarskich/pielęgniarek.
Interkomy stosowane są do komunikacji głosowej pomiędzy ich użytkownikami. Można je montować praktycznie wszędzie, w lokalach handlowych, biurach, itp. – gdzie wymagamy komunikacji bez użycia słuchawek.
System urządzeń złożony z jednej lub większej ilości małych lub miniaturowych sieci kablowych i monitorów, które umożliwiają pracownikom obsługi obserwowanie monitorowanej przestrzeni.
System pozwalający na zdalne śledzenie zdarzeń rejestrowanych przez jedną lub więcej kamer jednocześnie. W skład systemu wchodzi przede wszystkim: rejestrator i kamery, z których obraz jest przesyłany do centrum odbiorczego, gdzie obsługa może obserwować na monitorach rejestrowane zdarzenia.
System uniwersalnego okablowania telekomunikacyjnego mający szerokie spektrum zastosowań. Dzięki niemu można tworzyć sieci komputerowe lub dołączać telefony i inne urządzenia pracujące w sieci.
Wideofon jest to domofon z kamerą. Spełnia te same funkcje, ale dzięki wbudowanej kamerze zapewnia podgląd obrazu, a co za tym idzie, zwiększa bezpieczeństwo osób będących wewnątrz budynku.
SKD pozwala identyfikować osoby i przydzielać im dostęp do danego obszaru. Osoby niepowołane nie mają dostępu do konkretnych obszarów. Dzięki systemowi kontroli dostępu możemy rejestrować, analizować i kontrolować wejścia/wyjścia.
Jest to podstawowy i z pewnością najbardziej rozpowszechniony z systemów bezpieczeństwa. Stosowany zarówno w budynkach przemysłowych jak i prywatnych domach/ apartamentach.
System ten chroni przed rabunkiem, włamaniem czy dewastacją mienia. Jego dwie główne funkcje, to funkcja alarmowa i sterownicza.
Dzięki temu systemowi podnosi się bezpieczeństwo w budynku, gdyż przeznaczony jest on do przekazywania sygnałów ostrzegawczych i komunikatów głosowych, nadawanych w sposób automatyczny po otrzymaniu informacji z Systemu Sygnalizacji Pożarowej. Dodatkowo wszelkie komunikaty mogą być przekazywane na żądanie operatora.
System ten służy do wykrywania zagrożenia pożarowego, sygnalizowania zagrożenia oraz wykonywania funkcji sterujących. Dzięki niemu można poprawić sprawność ewakuacji jak i zapobiegać dalszemu rozprzestrzenianiu się ognia.
Za pośrednictwem centrali oraz modułów funkcyjnych, SSP pełni funkcje informacyjną i monitorującą.